Aşk Büyüsü

 

AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü, Dünyanın her köşesinde yüzyıllar boyunca yapılan ve günümüzde de yapılmaya devam edilen bir büyü türüdür. Aşk büyüsü, sevenlerin kavuşması ve birbirine bağlanması için yapılan ritüelleri olan manevi bir uygulamadır. Yüzyıllar boyunca, birçok medeniyetlerin yuvası olmuş ve birçok kültürün yuvası haline gelmiş olan Anadolu’da çeşitli birçok farklı aşk büyülerinin de uygulamalara geçildiği bilinmektedir. Şu an günümüzde de, Anadolu’nun farklı bölgelerinde kadim büyü kitaplarının en çok okunan sayfaları aşk büyüleri ve ritüelleri ile doludur. Etkili ve doğru bir sonuç almak için aşk büyüsünü, işini bilen, manevi alanda tecrübeli, yeterli bilgi sahibine sahip bir uzman medyumdan yardım alarak aşk büyüsünün gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu konu hakkında da uzman medyum David işini titizlikle yapmaktadır. 

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR?

En çok merak edilen sorulardan biri aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsünün tanımını yapmak gerekirse aslında aşk büyüsü, kişiye göre farklılık ortaya çıkarmaktadır. Aşk büyüsünü yapma hedefinizi çok iyi bir şekilde tanımanız bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca, aşk büyüsünü yaptırma konusunda kesinlikle kararlı olmak çok önemli etkenlerden biridir. Mutlu olmak ve her iki tarafları mutluluğa ulaştırmak için gerçekleştirilen iyi niyetli aşk büyüsünü gerçekten bir aşk büyüsü olarak değerlendirilmektedir. Öte yandan, iyi niyetli olmayan, niyetinin ne olduğu belli olmayan sadece sevdiğini sandığı, sevdiğinden emin olmadığın kişiyi kendine aşık etme, bağlamak isteyen kişilerin aşk büyüsü yaptırması kesinlik uygun olmayan yanlış bir harekettir. Hissetmiş olduğunuz duyguları aşk büyüsü aracılığıyla sağlamasını yapabilmektesiniz. Ayrıca, diğer yanlış olan hareket ise şudur; insanlar karşı tarafı kendinize aşık ederek bağlayarak ondan intikam almak duygusu ile aşk büyüsü yaptırmak doğru olan bir davranış değildir. İnsanlar, yaratılışı gereği sevilmek ve sevmek duygularına ihtiyaç duymaktadırlar. Hatta, sevgi beslemeyip, sevilmeyen bir insanı meyvesi olmayan bir ağaca benzetilmektedir. Sevgisiz, sevilmeyen insanların yaprakları bile olmaz, amaçsız bir insan olduklarını söyleyebiliriz. Kısacası, sevgisiz ve sevilmeyen insanların yarım yaşayan bir insana dönüşmektedir ve bu tip insanlar günümüz için uygun değildir. İnsan tabiat gereği de sevgiye ihtiyaç duyan varlıklardır. Ayrıca, sevilmek de önemli bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Aşk içinde bir şeyler söylemek gerekirse; aşk insanın ruhunu besleyen, insanı ayakta tutan manevi duyguların bütünü olarak söyleyebiliriz. Aşk olmadığı zaman, tamamen maddi boyutlara sıkışıp kalınır. Bir zaman sonra da, maddi alemde çöle dönüşmektedir. Aşk büyüsü de insanın sevgiye ihtiyacının olması, bir sevgi açlığının oluşmasıyla ortaya çıkan bir büyü türüdür.  Tarih boyunca imparatorlukların, devletlerin aşk için yıkılabildiğini düşündüğümüz zaman, aşkın kutsallığını daha iyi anlayabiliriz. Aşk büyüsünü, kişinin sevdiğini manevi boyutlarda etkileme biçimi olarak da açıklayabiliriz. Aşk büyüsüne başvuran kişi, sevdiğinin onu sevmesini, sıkıca benimsemesini, kendisine bağlanmasını istemektedir. Aşk büyüsü nedir sorusuna, bu şekilde yanıt verebiliriz. Aşk büyüsü, uzman medyumlar tarafından yapılan ve insanın mutlu olmasını sağlayan, dünyanın en önemli ve popüler olan büyülerinden biridir. 

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşk büyüsü yapılışı bakımından farklı yöntemler, teknikler, malzemeler ve ruhani deneyim gerektirebilir. Bu yüzden en etkili aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu alanda yani Havas ilimlerinde tecrübe sahibi, nefesi kuvvetli ve öbür boyuttakilerle iletişim kurabilen medyum hocalardan destek almalıdır.  En güçlü aşk büyüsünün yapılabilmesi için mutlaka uzman medyum hocalardan bilgi alınması gerekmektedir. En kuvvetli aşk büyüleri kapsamında mumla yapılan büyü önemlidir. Medyum hocalara giderek bu konuda istediğiniz kişiye aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsünü yapmak için gerekli vefkler hazırlanmaktadır. Bu işlem sırasında hazırlanan büyükler kırmızı mum ateşinde yakılarak büyü gerçekleştirilir. Bu sayede yazılan ve vefkler sayesinde bir hafta içerisinde istediğiniz kişinin size aşık olması ve bağlanması gerçekleşecektir. Bu kişi büyü etkisine girdiği andan sonra, hep sizin yanınızda olmak isteyecek ve size olan aşkını her zaman açıkça gösterecektir.  Herkesin evde rahatlıkla uygulayabileceği en yaygın aşk büyüsü “kırmızı mum büyüsü” adlı büyüdür. Bunun için gerekli olan malzemeleri tedarik etmek gerek ve rutinlere sıralı ve kurallı bir şekilde uyarak evde aşk büyüsü yapmak oldukça basit bir işlemdir. Ancak bunu uygulamak bazı görüşlere göre tehlikeli olabileceğinden bir medyumdan destek alarak yapmak daha doğru olacaktır. Detaylar çok hassas ve bazı dengeler içermektedir ve yapacağınız yanlış bir uygulama beklediğiniz sonucun aksine kötü bir sonuca sebep olabilir. Aşk büyülerinin yapılmasında kullanılan malzemeler oldukça önemli olmaktadır. Birçok farklı nesne ya da materyal kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; kumaş parçası yakılarak yapılan aşk büyüsü, fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü, kırk bir karabiber tanesi ile yapılan aşk büyüsü gibi örneklerle birçok büyü yapma yöntemi vardır. Ayrıca, tılsımlı sözcüklerde önemli konulardan biridir. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk tuttuğudur. Bu büyüyü yapmak için; 13 gece boyunca kişinin fotoğrafına bakılarak aşk büyüsü duası okunur, dua okurken ortamın sessiz olması önemlidir ve 1013 defa okunan duadan sonra dua yastık arasında saklanır. Bunların kolay bir şekilde uygulanmadığını söylemek gerekir. Okunması gereken duaları tılsımları ve uygulanması gereken özel saatleri vardır. Uzman medyumlar doğru zamanı ve doğru duaları en iyi bilen kişilerdir.

Ayrıca, bir başka yöntem de sevdiğini kendine aşık etme duası yöntemi de vardır. Bu yöntemi anlatırsak da ; aşağıda yazılan dua 7 ile 21 gün için de sevdiğin kişinin sana karşı aklen fikren kalben aşkı muhabbet ile bağlanmasını sağlayacaktır. Sevdiğini kendine aşık etme duası, Bu esrarı olan kuvvetli aşk duası okumaya başladıktan sonra 7 gün içinde etki eder. Fakat niyetin tamamlanması için 21 gece okumaya devam etmek gerekir. Okumaya başlamadan önce kalben niyetinizi etmeyi unutmayın. Eğer bu duanın sizin üzerinizde her hangi bir etkisi olmaz ise sevdiğiniz kişi veya sizde muhakkak bir büyünün alameti vardır. Okunacak duayı şu şekilde açıklanmaktadır; “Bismillahi’rrahmâni’rrahîm. İnnallahu yümsi-kü’s-Semâvâti ve’l-arzi en tezûla vele im zâleta in emsekehüma men ehadün min ba’dihi. İnnallahe kâne halîmen Gafûra. Kâlû ya zelkarneyni inne ye’cûce ve me’cûce müfsidûne fi’l-arzi. Fema’sta”Uktülû (KERİME  İBNİ AHMET) vav tı sîn li sevtın sîn ei-mütevekkilûn bi sa’ati’l-leyli ve’n-nehhar ve bi hürmeti el-melekü’r-rûhanî rûsâyil” olarak bir sevdiğini kendine aşık etme duası vardır.

Ayrıca, nohutla da yapılan bir aşk büyüsü vardır. Nohutla yapılan aşk büyüsün de bazı ritüeller bulunmaktadır. Ritüelleri de şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Öncelikle 2 adet nohut, bir su bardağı sıcak su ve cezve bulunmalıdır.
 • Nohutları cezvenin içine koyun ve bu sırada 3 defa aşık olsun demeniz gerekmektedir.
 • Cezveye sıcak su ilave ederek nohutları 5 dakika boyunca kısık bir ateşte bekletmelisiniz.
 • Son olarak haşlanan nohut tanelerini aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirmelisiniz.
 • Nohut yendikten sonra anında bağlama büyüsü etkilerini göstermeye başlar.

En hızlı aşk ritüelini de açıklamak gerekirse, aşağıda yazılı olan ritüellerin yapılması gerekmektedir. 

 • İki temiz kağıt alın ve bir tanesine aşık etmek istediğiniz kişinin adını diğer kağıda ise kendi isminizi yazmanız gerekmektedir.
 • İki adet kırmızı renkte mum alın.
 • Mumlara sevdiğinizi aşık edebilmek için dualar okuyun.
 • Mumların birinde kendi kağıdınızı diğerinde de aşk büyüsü yaptığınız kişinin kağıdını yakın.
 • Kağıtların küllerini deniz kıyısına giderek denize serpin.

Ritüel çok hızlı etki gösterir. Uygulamadan sonra 3 gün içinde sonuç vermektedir. En hızlı tesirini gösteren aşk büyülerinden biri olduğu için Anadolu’da en yaygın olan bağlama büyüsü ritüeli olanlardan biridir. Aşk büyüsünü yapmak için işinde tecrübeli, bilgi sahibi olan uzman medyumlardan yardım alarak sorunsuz ve hızlı sonuç, olumlu bir sonuç alabilirsiniz. 

AŞK BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

Aşk büyüsünün yapıldıktan sonra etkileri de oldukça merak edilen konulardan biridir. Aşk büyüsünün fark edilmesi konusunda bir takım belirtiler olmaktadır. Bu belirtiler doğrultusunda aşk büyüsüne maruz kalınıp kalınmadığı anlaşılmaktadır. Belirtiler;  

 • ilişkilerde kısa zamanda evlilik düşünülür, 
 • aşk büyüsü yapılan kişiler eşlerine daha düşkün olurlar, 
 • kişiler sürekli birbirlerini düşünür ve aramak isterler, 
 • aşırı şekilde ilgi gösterirler, 
 • aşk büyüsü yapılan kişi her zaman özür dileyen taraf olur, 
 • aşk büyüsü yapılan kişi ilişkide bir sorunla karşılaşıldığında olayları çok büyütmeden çözülmesini sağlar,  
 • sevdiği kişiyi mutlu etmek tek isteğidir ve
 •  sevdiği kişinin yanından ayrılmak istemez ve uzak kaldığında üzüntü duyar, 

şeklinde sıralayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir