Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni ismi verilen bu büyü çeşidi ayrılan çiftleri geri birleştirebilmek amacıyla uygulanmaktadır. Dinlere göre değişik uygulanma halleri olan Ermeni büyüsünün Hristiyan dinine tabi olan büyücülerin uygulaması farklı gösterirken, İslam dinine tabi olan büyücülerin de yine uygulama ve yapım çeşitleri farklılık göstermektedir. Çünkü ermeni büyüsü yapılırken ruhani, yani enerji olarak var olan ama normal bir insanda göz perdesi olduğu için göremediği, ancak büyücü ve medyum hocaların görebildiği varlıkların kullanılması ile uygulanan bu büyüde Hristiyanlar, Hristiyan olan ruhani varlıkların yardımı ile yaparken, Müslümanlar ise Müslüman olan ruhani varlıklardan destek alarak uygulamaktadır. Birçok Hristiyan büyücüler ya da medyumlarca bu büyüyü Müslüman olan islam dinine tabi hocaların uygulayamayacağını söylese bile bu doğru bir bilgi değildir. Yalnızca ermeni büyüsü değil, tüm büyüler herhangi bir dinsel ayrım gözetmeden uygulanabilmektedir. Örnek olarak Hintlilerin dahi uygulayabildiği büyüler bulunmaktadır. Burada önemli olan doğru büyü için doğru enerji varlığından yardım almaktır. Bu sebepten ötürü de ermeni büyüsü dini olarak farklı ritüeller uygulanarak yapılsa bile ortak noktada yine aynı enerji varlıkların farklı dinde olanlarının çağrılması ile uygulanabilmektedir.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Ermeni büyüsünün uygulanması sonucunda ayrı kaldığınız bayan arkadaşınız olsun ya da erkek arkadaşınız olsun yeniden birlikte olabilirsiniz. Büyünün uygulanması hususunda her büyücü ya da medyum farklı farklı malzemeler kullanarak yapmaktadır. Ayrıca ritüel olarak da büyücüden büyücüye farklılık göstermektedir. Ermeni büyüsünün en etkili uygulanmasında ise genel olarak kullanılan bazı malzemeler ise incir yaprağı, deniz tuzu ve büyü yapılacak şahıslara ait olan resimler olmaktadır. Tabi ki bu malzemelerin yanına başka malzemelerde eklenebilmektedir. Birinci etap olarak 2 adet incir yaprağının üzerine geri birlikte olmasını istediğimiz bireylerin isimleri yazılmaktadır. İkinci etapta ise isim yazılı olan incir (maya) yapraklarının üzeri deniz tuzu ile kapatılmaktadır. Üçüncü etapta ise resimlerin üstüne büyünün tutmasında kullanılan dualar şayet yapan kişi Müslüman ise arapça olarak yazılarak deniz tuzunun üzerine koyulmaktadır ve sonrasında ise ateş yardımı ile bunlar yakılmaktadır. Dördüncü etapta ise yakım işlemi yapılırken bunların yanında da defne yaprağı yakmaktayız, bu yaprak yanarken kötü enerjide olan varlıkların etkileri de yok olacaktır. Büyü tam olarak tuttuktan sonra sizde şahit olacaksınız çok büyük sebeplerden dolayı ayrılmış olan çiftler dahi geri birbirlerine yaklaşacak ve yeniden mutlu mesut olacaklar.

Ermeni Büyüsü Kaç Gün İçinde Etkisini Göstermektedir?

Her büyünün kendisine has bir etki süresi vardır. Bunun nedeni ise büyü için anlaşma yapılan enerji aleminde ki ruhani varlıkların anlaşmayı kabul etmesi ve büyü uygulanan kişilere bu enerji aleminde yaratılan varlıkların ulaşıp, onlara ne yapılması gerekiyorsa uygulaması gibi bir takım süreçler geçmesi gerekmektedir. Ermeni büyüsünde ise büyüyü uygulayan medyum hocaların yardım aldığı enerji varlıklara göre süreç değişkenlik göstermektedir. Ayrıca uygulanan işlemlerde de süreç konusunda farklılıklar gösterebilmektedir. Her ne kadar etki süresi farklı olsa bile sonuç olarak ermeni büyüsü kesin olarak ayrı kalan çiftleri birleştirmektedir. Genel olarak ise ermeni büyüsünün etki süresi büyünün yapımından sonra minimum 7 gün sonra başlarken maksimum 32 gün sonra tam olarak tutmaktadır. Tüm büyülerde olduğu gibi ermeni büyüsünün yapımında da asla kişisel olarak bir uygulamaya kalkışmayıp, kesinlikle bu işin ehli ve uzmanı olan medyumlara danışmanızda fayda vardır. Çünkü yanlış yapılan bir büyü ya size ters etki olarak dönecektir veya büyüyü yaptırdığınız kişi ya da kişilere ters olarak dönecektir veya büyü hiç tutmayacaktır. Bu sebepten ötürü de kesinlikle tam olarak hakim olmadığınız hiçbir büyüyü tek başınıza yapmaya kalkışmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir